Состојки
Кокосови снегулки Кокосови снегулки спаѓаат во органска исхрана и претставуваат здрава намирница. Имаат мала димензија, деликатен вкус и се совршена состојка во декорација на торти и колачи. Не содржат шеќери и сулфур, а се богат извор на растителни влакна и протеини.
Со оваа состојка може да ги приготвите следниве рецепти
ПРИКАЖИ ПОВЕЌЕ
 

Регистрирај се

Направи свој кориснички профил

Изјавувам дека горните податоци се точни и ги прифаќам условите за користење и Политиката на заштита на лични податоци на веб страницата moemeni.mk.

Регистрирај се со Фејсбук

Како регистриран корисник ќе можете да:

Најави се

Најави се со Фејсбук

Како регистриран корисник ќе можете да: